tel.: +420 553 677 053
e-mail:
info@privesy.net

NÁHRADNÍ DÍLY E-SHOP
 
 
Akce DOBRÁ CENA
         22 X AKCE

DOBRÁ CENA A KVALITA
 

LEASING, POJIŠTĚNÍ

Zákonné i havarijní pojištění

Leasing

Naše firma poskytuje na veškeré typy nákladních přívěsů výhodný finanční leasing.Výši akontace si může každý ze zákazníků zvolit v rozmezí 10% - 70% z pořizovací ceny.Variabilní je i délka splácení 24 – 60 měsíců. Samotné uzavření leasingové smlouvy probíhá v naší firmě na počkání po předložení níže uvedených dokladů.Součásti leasingových splátek je velmi výhodné havarijní a zákonné pojištění.

Spotřebitelský úvěr

Další možností financování nákladních přívěsů je spotřebitelský úvěr.Výši akontace si může každý ze zákazníků zvolit v rozmezí 0% - 70% z pořizovací ceny.Variabilní je i délka splácení 6 – 72 měsíců. Samotné uzavření smlouvy probíhá v naší firmě na počkání po předložení níže uvedených dokladů.     

Zákonné a havarijní pojištění                                          

U nás je možno uzavřít zákonné a havarijní pojištění nákladních přívěsů.Výši pojistného vč.načtení klientských bonusů je u nás on-line s Kooperativa pojišťovnou.Zákazník odjíždí se zelenou kartou a složenkou s č.účtu a variabilním symbolem, pojištění se u nás neplatí, zákazník si zaplatí pojistné  dle uvážení formy úhrady.Samotné uzavření smlouvy probíhá v naší firmě na počkání po předložení níže uvedených dokladů.                

Co potřebujete k uzavření smlouvy?

Soukromá osoba

Fyzická osoba

Právnická osoba

Bližší informace o podmínkách financování a pojištění Vám poskytneme na telefonních číslech:
553 677 053, 773 282 535, 773 292 535
nebo e-mailu: info@privesy.net

© 2011 NOWONET media, s.r.o., všechna práva vyhrazena